Postavite pitanje o ovom proizvodu
Spoljna jedinica DIGIT sistem TEH-TEL T858 – Napredna pozivna jedinica sa ekranom i čitačem kartica
Spoljna jedinica DIGIT sistem TEH-TEL T858 – Inovativno rešenje za video i audio komunikaciju
Spoljna jedinica TEH-TEL T858 za DIGIT sistem omogućava naprednu video i audio komunikaciju, sa integrisanim čitačem kartica i privezaka (125KHz) za lakši pristup. Ova jedinica poseduje numeričku osvetljenu tastaturu koja se koristi za upućivanje poziva i ulazak uz pomoć šifre, pružajući visok nivo sigurnosti i kontrole. Ekran u boji dijagonale 3.5” sa rezolucijom 320x240 px omogućava jasan pregled i jednostavnu interakciju sa posetiocima.
Funkcionalnost i jednostavnost korišćenja
Na ekranu se mogu prikazivati spisak stanara, adresa zgrade u stanju mirovanja, kao i informacije o statusu sistema i navigacija kroz meni. Ova jedinica takođe poseduje tastere osetljive na dodir koji omogućavaju lako kretanje kroz meni i upućivanje poziva. Meni i zvučne informacije su dostupni na srpskom jeziku, što omogućava jednostavno korišćenje i pristup svim funkcijama.
Kompatibilnost i dugotrajan rad
Napajanje ove spoljne jedinice je 24V DC, sa ekranom 3.5" TFT, 320x240 px RGB. Kamera sa senzorom 1/4 ACS 4T i DSP procesorom pruža visok kvalitet slike i stabilnu video komunikaciju. Video signal je kompatibilan sa CCIR/EIA opciono, čineći ovu jedinicu kompatibilnom sa svim standardnim sistemima. Presek kablova potreban za povezivanje je 0.8mm2, što omogućava stabilnu i sigurnu povezanost.
Obezbedite sigurnost i efikasnu komunikaciju sa Spoljnom jedinicom DIGIT sistem TEH-TEL T858!
| Tehnički podaci | |
| Brend | Teh-Tel |
| Dimenzije | 350x128x46 mm |
| Ekran | 3.5" TFT, 320x240 px RGB |
| Kamera | Senzor 1/4 ACS 4T sa DSP procesorom |
| Napajanje | 24V DC |
| Sistem | DIGIT |
| Tip | Spoljna jedinica |
| Video signal | CCIR/EIA opciono |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |