Postavite pitanje o ovom proizvodu
Stabilizator napona 2000VA 1200W
7.584,00din.
- Zalihe: Na stanju
- Šifra: 002-SR-2000D
- EAN: 8606113437072
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
Zaštitite svoju elektronsku opremu od prenapona pomoću Kebo SR-2000D regulatora napona
Sa svojim kapacitetom od 2000VA/1200W, ovaj regulator je idealan za vaš frižider, televizor, desktop računar i laptop
Uključuje više ugrađenih izlaznih utičnica - pogodno za direktnu upotrebu sa kućnom elektronikom
Nadograđeni LED panel D-serije pruža jasna očitavanja napona u realnom vremenu
Poseduje otvore za izduv vazduha (bez ventilatora), što omogućava tihi rad - idealno za spavaće sobe ili radne prostore
| Tehnički podaci | |
| Dimenzije | 335x172x215 mm |
| Displej | Da |
| Efikasnost | 98 % |
| Faza | Monofazni |
| Izlazna snaga | 1200 W |
| Izlazni napon | 220 V~ (±10%), 230 V~ (±18%) |
| Masa | 4.3 kg |
| Priključci | 4 x šuko izlaz (CEE 7/4) |
| Radna temperatura | 0°C do +40°C |
| Tehnologija | Relejni |
| Ulazni napon | 140-260 V~, 50/60 Hz |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zamlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |