Postavite pitanje o ovom proizvodu
Stojeći ventilator 40cm 60W SFT40R
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Stojeći ventilator sa 5 providnih plastičnih lopatica koje efikasno pokreću vazduh
- Sa intuitivnim tasterima na dodir i uključenim daljinskim upravljačem, možete lako da kontrolišete ventilator
- Visina ventilatora se može podesiti u 3 visine (78, 105, 132 cm), čime se obezbeđuje adekvatan protok vazduha u svim situacijama
- Podesivi ugao glave pruža dodatnu fleksibilnost
- Moderan beli LED displej se može isključiti, tako da vas njegovo svetlo ne ometa ni u mraku
- Pored četiri nivoa brzine, dostupna je i noćna funkcija, koja obezbeđuje nizak protok vazduha
- Preklopna oscilacija obezbeđuje svež vazduh u širokom prostoru, dok se tajmer za isključivanje može programirati na period od 1-9 sati
| Tehnički podaci | |
| Brend | Home |
| Broj brzina | 4 |
| Dimenzije | 46x78/105/132x40 cm |
| Maksimalan protok vazduha | 58.5 m3/min |
| Maksimalna brzina vazduha | 3.1 m/s |
| Napajanje | 220-240 V~, 50-60 Hz |
| Nivo buke | 62 dB(A) |
| Oscilacija | Da |
| Prečnik lopatica | 40 cm |
| Pribor | Daljinski upravljač (napajanje 1 x CR2025 dugmasta baterija, u sklopu) |
| Snaga | 60 W |
| Tajmer | 1-9 h, podesivo u koracima od 1 h |
| Tip | Stojeći |
| Zaštita od pregrevanja | Da |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |