Postavite pitanje o ovom proizvodu
- Zalihe: Na stanju
- Brend: Andi Metal
- Šifra: 002-MHZ11
- EAN: 8605043314316
Stoni nosač za monitor 15" do 32", 8kg MHZ11
Uredniji prostor i bolji raspored opreme
Stoni nosač za monitor 15" do 32", 8kg MHZ11 pomaže da prostor izgleda urednije i funkcionalnije, uz sigurnije postavljanje opreme i bolju iskorišćenost zida, stola ili TV zone. Namenjen je za uređaje veličine od 15" do 32" i nosivosti do 8 kg, pa je pogodan za sigurno postavljanje kompatibilne opreme.
Lakše podešavanje ugla gledanja
Nagib +45°/-45° i ugao okretanja -180°/+180° omogućavaju da ekran lakše prilagodiš položaju sedenja i rasporedu u prostoriji. Rastojanje od zida 70-430 mm ostavlja više fleksibilnosti u radu i svakodnevnom korišćenju.
Stabilna montaža za svakodnevnu upotrebu
Maksimalni raspon otvora za montažu 75x75, 100x100 olakšava proveru kompatibilnosti pre postavljanja. Ovakav tip nosača ili police pomaže da prostor izgleda urednije, a oprema bude preglednije i sigurnije raspoređena.
Stoni nosač za monitor 15" do 32", 8kg MHZ11 će značiti kada želiš uredniji radni sto i lakše podešavanje položaja monitora tokom rada.
| Tehnički podaci | |
| Nagib | +45°/-45° |
| Nosivost | 8 kg |
| Ostale napomene | Montažni materijal u sklopu |
| Tip | Zglobni |
| Udaljenost od zida | 70-430 mm |
| Udaljenost rupa za montiranje | 75x75, 100x100 |
| Ugao okretanja | -180°/+180° |
| Za uređaje veličine | Od 15" do 32" |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |