Postavite pitanje o ovom proizvodu
Stoni sat sa projektorom LTCP01
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
| Tehnički podaci | |
| Brend | Home |
| Dimenzije | 202x90x52 mm |
| Ekran | LED, 1.8" visine 46 mm |
| Montaža | Stona |
| Napajanje | 230 V~ + baterije za čuvanje memorije 2 x 1.5 V (AAA) baterije, nisu u sklopu |
| Tip | Stoni sat |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |