Postavite pitanje o ovom proizvodu
Sušač za ruke 1800W BX-10341
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- FUSION JETDRY 1034L vertikalni sušač namenjen za brzo sušenje ruku
- Može se koristiti u kući, kancelariji, a obzirom na kvalitetnu izradu pogodan je i za bolnice, aerodrome, škole, tržne centre itd.
- Koristi najmoderniji motor bez četkica snage 550W za postizanje velike brzine obrtaja od 42.000 RPM
- Suši ruke za 8-10 sekundi, zahvaljujući brzini duvanja od 100 m/s
- Jednostavno se montira na zid, poseduje kabel sa utikačem i odmah je spreman za upotrebu
- Napravljen je od robusnog nerđajućeg čelika koji pruža otpornosti na koroziju i vodootpornosti standarda IP23, a lako se čisti vlažnom krpom
- Prekidačem je moguće biranje uzmeđu duvanja toplog (40°C) vazduha zimi, ili vazduha sobne temperature leti
- Aktivira se omoću senzora koji detektuje signal, tj. pokret ruke
- Kada signal detektovan od senzora nestane, grejanje i duvanje se prekidaju time štedeći energiju
| Tehnički podaci | |
| Boja | Brušeni metal |
| Brend | Fusion |
| Brzina duvanja | 100 m/s - 360 km/h |
| Dimenzije | (Š)290 x (V)320 x (D)170 mm |
| Dodatne funkcije | Plavo LED svetlo, kontrola brzine duvanja i buke, prekidač za grejni element, automatsko gašenje nakon 25 s rada, HEPA filter i filter za veće čestice |
| IP zaštita | IP23 |
| Masa | 4.3 kg |
| Materijal kućišta | Nerđajući čelik |
| Napajanje | 230 V~, 50/60 Hz, 7.8 A, 1800 W |
| Nivo buke | 74 dB |
| Protok vazduha | 78 m3/h |
| Temperatura | 40°C ili sobna temperatura |
| Tip | Sušač za ruke |
| Tip motora | Bez četkica, 42.000 RPM, 550 W |
| Vreme sušenja | 8-10 sekundi |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |