Postavite pitanje o ovom proizvodu
Tranzistor NPN TO18 2N2222A
57,00din.
- Zalihe: Na stanju
- Brend: Schwick P+C
- Šifra: 002-2N2222A
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
| Tehnički podaci | |
| Kućište | TO18 |
| Način montaže | THT |
| Napon | 40 V |
| Snaga | 0.625 W |
| Struja | 0.6 A |
| Tip | NPN |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zamlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |