Postavite pitanje o ovom proizvodu
Tranzistor PNP TO92 BF423
9,00din.
- Zalihe: Na stanju
- Šifra: 002-BF423
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
| Tehnički podaci | |
| Kućište | TO92 |
| Način montaže | THT |
| Napon | 250 V |
| Ostale napomene | - |
| Snaga | 0.8 W |
| Struja | 0.5 A |
| Tip | PNP |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zamlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |