Postavite pitanje o ovom proizvodu
Tranzistor SMD-N SOT23 BC817-40
2,00din.
- Zalihe: Na stanju
- Brend: Schukat Electronic
- Šifra: 002-BC817-40
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
| Tehnički podaci | |
| Kućište | SOT23 |
| Način montaže | SMD |
| Napon | 45 V |
| Ostale napomene | - |
| Snaga | 0.25 W |
| Struja | 0.5 A |
| Tip | SMD |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zamlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |