Postavite pitanje o ovom proizvodu
UPS uređaj 390W EG-UPS-B650
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Neprekidno napajanje vašeg računara
- Kompaktan i pouzdan, idealan za upotrebu u kući ili kancelariji
- Automatska regulacija AC napona
- Sa više vrsta zaštita (od kratkog spoja, udara groma, prenapona)
- Alarmira zvučnim signalima kao i vizuelno
- Interna baterija sa zaštitom od prevelikog punjenja i prevelikog pražnjenja
| Tehnički podaci | |
| Akumulator | 12 V / 7 Ah |
| Dimenzije | 100x280x140 mm |
| Izlazni napon | 220 V~ |
| Masa | 4.3 kg |
| Priključci | 2 x Šuko izlaz (CEE7/4) |
| Radna temperatura | 0°C do 40°C / 10% do 90% vlažnosti vazduha |
| Snaga | 390 W |
| Ulazni napon | 220 V~ |
| Vreme backup režima | 20 min |
| Vreme punjenja | ~12 h |