Postavite pitanje o ovom proizvodu
UPS uređaj 720W UPS-PC-1202AP
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Neprekidno napajanje vašeg računara
- Kompaktan i pouzdan, idealan za upotrebu u kući ili kancelariji
- Automatska regulacija AC napona
- Sa više vrsta zaštita (od kratkog spoja, udara groma, prenapona)
- Alarmira zvučnim signalima kao i vizuelno
- Zaštita telefonske linije
- Poseduje USB port za povezivanje sa računarom
| Tehnički podaci | |
| Akumulator | 2 x 12 V / 7 Ah |
| Dimenzije | 382x222x124 mm |
| Izlazni napon | 188 - 254 V~ |
| Masa | 10.4 kg |
| Priključci | 1 x C14 ulaz, 4 x C13 izlaz, 2 x RJ11 telefonske utičnice, USB-BF konektor |
| Radna temperatura | 0°C do 40°C / 10% do 90% vlažnosti vazduha |
| Snaga | 720 W |
| Ulazni napon | 162 - 295 V~ |
| Vreme backup režima | 20 min |
| Vreme punjenja | ~12 h |