Postavite pitanje o ovom proizvodu
UPS uređaj sa stabilizatorom 390W EG-UPS-031
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Neprekidno napajanje od 650 VA sa modifikovanim sinusnim izlazom
- Automatska regulacija naizmeničnog napona (AVR)
- Inteligentna zaštita od prenapona, preopterećenja i kratkog spoja
- Zvučni i vizuelni alarmi
- LCD prikaz statusa
- Inteligentno upravljanje baterijama sa zaštitom od prekomernog punjenja i pražnjenja
| Tehnički podaci | |
| Akumulator | 12 V / 7 Ah (olovni) |
| Dimenzije | 340x95x165 mm |
| Izlazni napon | 220 V~ (±10%), 50/60 Hz ±1% (220 V~ ±5 % u inverter modu) |
| Masa | 5.2 kg |
| Ostale napomene | Da bi radio ispravno, priključeno opterećenje mora biti najmanje 5% od maksimalnog kapaciteta UPS-a (za UPS od 700 W minimalno opterećenje bi trebalo biti 35 W) |
| Priključci | 2 x C13, 1 x Schuko CEE7/4 |
| Radna temperatura | 0°C do 40°C / 20% do 90% vlažnosti vazduha |
| Snaga | 390 W (650 VA) |
| Ulazni napon | 220 V~ (±25%), 50/60 Hz (±10%) |
| Vreme backup režima | 8-20 min (u zavisnosti od opterećenja) |
| Vreme punjenja | ~12 h |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zamlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |