Postavite pitanje o ovom proizvodu
USB HUB 4 porta C241
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
| Tehnički podaci | |
| Boja | Crna |
| Brzina prenosa podataka | Do 5 GBps |
| Dimenzije | 76x40x16 mm |
| Dužina kabela | 13 cm |
| Kompatibilnost | Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10 / 11, Mac OS 10X i više, Linux |
| Priključak A | 3 x USB 2.0 A utičnica, 1 x USB 3.0 A utičnica |
| Priključak B | 1 x USB-C utikač |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |