Postavite pitanje o ovom proizvodu
USB punjač iz upaljača automobila QC3.0+2xPD USBP359
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Prosto USB auto punjač sa QC3.0 standardom punjenja
- Idealan za muzičke plejere, kamere, tablete, mobilne telefone i sl.
- Poseduje jedan USB priključak za brzo punjenje i dva USB-C PD (power delivery) priključka
- Ukupna snaga pri korištenju svih portova istovremeno je 90W
- Ugrađene zaštite za bezbednije korištenje - od kratkog spoja, pregrevanja i preopterećenja
| Tehnički podaci | |
| Brend | Prosto |
| Dimenzije | 84x44x42 mm |
| Izlaz USB Type-C (PD) | 2 x PD (maks. 30 W po izlazu): 5V DC / 3 A, 9V DC / 3.34 A, 12V DC / 2.5 A |
| Izlaz USBQC | 1 x QC (maks. 30 W): 5V DC / 3 A, 9V DC / 3.34 A, 12V DC / 2.5 A |
| Masa | 37 g |
| Priključci | 1 x USB utičnica (za brzo punjenje), 2 x USB-C PD utičnica |
| Ukupna snaga | Maks. 90 W (korišćenje svih portova istovremeno) |
| Ulazni napon | 12-32V DC |
| USB kabel | Nije u sklopu |
| Zaštita od kratkog spoja | Da |
| Zaštita od pregrevanja | Da |
| Zaštita od preopterećenja | Da |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |