Postavite pitanje o ovom proizvodu
USB punjač iz upaljača automobila QC3.0+2xUSB USBP357
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Prosto USB auto punjač sa QC3.0 standardom punjenja
- Idealan za muzičke plejere, kamere, tablete, mobilne telefone i sl.
- Poseduje 3 USB ulaza
- QC3.0 USB ulaz omogućava izuzetno brzo punjenje najnovijih uređaja koji podržavaju taj standard punjenja
- Na standardne USB ulaz se priključuju uređaji radnog napona od 5V i maksimalne zbirne potrošnje do 7A!
- Ugrađene zaštite za bezbednije korištenje - od kratkog spoja, pregrevanja i preopterećenja
| Tehnički podaci | |
| Brend | Prosto |
| Dimenzije | 70x36x36 mm |
| Izlaz USBA | 2 x USBA 5V DC / 2.1 A, oba porta dele 10 W |
| Izlaz USBQC | 1 x QC (maks. 18 W): 5V DC / 3.1 A, 9V DC / 1.8 A, 12V DC / 1.5 A |
| Masa | 32 g |
| Priključci | 3 x USB utičnica |
| Ukupna snaga | Maks. 28 W (korišćenje svih portova istovremeno) |
| Ulazni napon | 12-32V DC |
| USB kabel | Nije u sklopu |
| Zaštita od kratkog spoja | Da |
| Zaštita od pregrevanja | Da |
| Zaštita od preopterećenja | Da |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |