Postavite pitanje o ovom proizvodu
USB zvučnici 2x3W Microlab MICRO-B15
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Sobni stereo zvučnici namenjeni za računare, laptopove i sl.
- Pogodni za gejming, slušanje muzike i gledanje filmova
- Povezuju se putem AUX 3.5 mm, a napajaju preko USB
- Glavna kontrola jačine zvuka na audio kablu za praktično korišćenje
- Pružaju bogat zvuk sa jakim basom
- Imaju i atraktivno RGB osveljenje za posebnu atmosferu
| Tehnički podaci | |
| Bluetooth | Ne |
| Brend | MICROLAB |
| Daljinski upravljač | Ne |
| Dimenzije | 80x176x90 mm |
| Frekventni opseg | 120-20000 Hz |
| Masa | 650 g |
| Napajanje | USB |
| Osetljivost | 65 dB |
| Priključci | 3.5 mm, USB |
| Princip rada | Aktivni |
| Radio | Ne |
| Snaga | 2x3 W |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zamlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |