Postavite pitanje o ovom proizvodu
USB zvučnici 2x3W SK212SE
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Kompaktni zvučnici dizajnirani za povezivanje sa računarom ili laptopom
- Ne zauzimaju mnogo prostora na radnoj površini i uklopiće se u svaki enterijer zahvaljujući svom originalnom dizajnu
- Pogodni za gejming, slušanje muzike i gledanje filmova
- Pružaju bogat zvuk, bilo da gledate filmove ili slušate muziku
- Za povezivanje sa računarom koristi se kabel sa utikačem od 3,5 mm, a napajanje se vrši preko USB porta
- Imaju i atraktivno RGB osveljenje za posebnu atmosferu
| Tehnički podaci | |
| Bluetooth | Da |
| Brend | Havit |
| Dimenzije | 86x86x165 mm |
| Dužina kabela | - |
| Masa | 900 g |
| Napajanje | USB |
| Osetljivost | 80 dB |
| Priključci | 3.5 mm, USB |
| Princip rada | Aktivni |
| Snaga | 2x3 W |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zamlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |