Postavite pitanje o ovom proizvodu
UV lampa za dezinfekciju predmeta Xwave-S2 stick
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Germicidna prenosna lampa za dezinfekciju predmeta UV svetlošću
- Namenjena za kuću, kancelariju, a kompaktna i prenosna izvedba čini je savršenom za putovanja
- Lako se može spakovati u tašnu, ranac ili kofer
- Radi bez ozona i hemikalija, potrebno je objekat sterilisanja osvetliti direktno sa UVC svetlom u trajanju od najmanje 2 min
| Tehnički podaci | |
| Baterija | Li-ion, 1200 mAh |
| Brend | Xwave |
| Dimenzije | 165x30x22 mm |
| Izvor svetlosti | 3 x UVC LED dioda |
| Napajanje | 5V DC / 1 A |
| Ostale napomene | Ugrađen senzor automatski isključuje LED diode kada se prekorači nagib veći od 90° |
| Režim rada | 45 puta / 2 min svaki put ukupno 90min |
| Talasna dužina | 253.7 nm |
| Tip | UV lampa |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |