Postavite pitanje o ovom proizvodu
Ventilator (VT4020V-24-SUN) MF40202V21000UA99
565,00din.
- Zalihe: Na stanju
- Brend: Schukat Electronic
- Šifra: 002-MF40202V21000UA99
- EAN: 8605043300005
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
| Tehnički podaci | |
| Dimenzije | 40x20 mm |
| Napajanje | 24V DC |
| Nivo buke | 21 dBA |
| Ostale napomene | - |
| Proizvođač | SUNON |
| Protok vazduha | 13 m3/h |
| Snaga | 0.6 W |
| Tip ležaja | Vapo |
| Vrsta | Ventilator |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |