Postavite pitanje o ovom proizvodu
Visokotonski kalotni zvučnik 51mm 40W P13-02
451,00din.
- Zalihe: Na stanju
- Šifra: 002-P13-02
- EAN: 8606110801814
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Visokotonac DM-51 donosi precizne i čiste visoke tonove koji svakom audio sistemu daju potpuniji i bogatiji zvuk
- Zahvaljujući kompaktnom dizajnu lako se ugrađuje u većinu sistema
- Lagan je, pouzdan i izdržljiv, sa čvrstom konstrukcijom
- Idealan je za dopunu fabričkih sistema i odličan izbor za sve koji žele jasniji i čistiji audio doživljaj
| Tehnički podaci | |
| Frekventni opseg | 1500-15000 Hz |
| Impedansa | 8 Ohm |
| Kalem | 0.52" |
| Materijal membrane | Mylar |
| Osetljivost | 96 dB |
| Snaga | 40 W |
| Tip | Kalotni |
| Veličina zvučnika | 51x51 mm |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zamlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |