Postavite pitanje o ovom proizvodu
Wi-Fi smart LED dimer 216W KON-WFT-DIM
1.290,00din.
- Zalihe: Na stanju
- Šifra: 002-KON-WFT-DIM
- EAN: 8605043313890
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Smart WiFi LED kontroler sa daljinskim je idealan dodatak za sve koji žele da svoju LED rasvetu podignu na viši nivo
- Povezuje se na 2.4 GHz WiFi mrežu i omogućava da svetlo kontrolišeš preko telefona, gde god da si
- U jednoj aplikaciji podešavaš jačinu svetla, biraš efekte, pališ i gasiš rasvetu i uključuješ tajmer za automatsko gašenje
- Uz priloženi daljinski upravljač imaš i brzo upravljanje na dohvat ruke
- Možeš da smanjiš ili pojačaš osvetljenje, aktiviraš noćni režim ili unapred podešene nivoe svetla, bez potrebe da koristiš telefon
- Tu je i muzički režim u kome LED traka reaguje na ritam muzike, što je odlično za žurke, gaming ili opuštenu atmosferu kod kuće
- Ovaj kontroler je odlično rešenje ako želiš modernu, „pametnu“ rasvetu, više komfora i potpunu kontrolu nad LED trakama u dnevnoj sobi, spavaćoj sobi, kancelariji ili lokalu
- Aplikaciju za android telefone možete preuzeti klikom na ovaj link: Tuya Android
- Aplikaciju za iOS telefone možete preuzeti klikom na ovaj link: Tuya iOS
| Tehnički podaci | |
| Daljinski upravljač | RF, domet do 20 m na otvorenom, napajanje 1 x CR2025/CR2032 dugmasta baterija (u sklopu) |
| Dimenzije | 79x83x33 mm |
| Funkcije | DIM |
| IP zaštita | IP20 |
| Izlazni napon | 5-24V DC |
| Maksimalna snaga na izlazu | 90 W (5V) / 216 W (12V) / 432 W (24V) |
| Maksimalna struja na izlazu | 18 A (3CH*6 A) |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Međusobna sinhronizacija | Ne |
| Radna frekvencija | Wi-Fi 2.4 GHz |
| Radna temperatura | -20°C do +60°C |
| Tip | Dimer |
| Tip kontrole | Jačina svetlosti |
| Ulazni napon | 5-24V DC |
| Upravljanje | Preko aplikacije ili daljinskog upravljača |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |