Postavite pitanje o ovom proizvodu
Zidna LED lampa 5.6W JM-054
2.729,00din.
- Zalihe: Na stanju
- Šifra: 002-JM-054
- EAN: 8605043215262
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
| Tehnički podaci | |
| Boja kućišta | Siva |
| Boja svetlosti | Hladno bela |
| Broj uklj. / isklj. | 12500 |
| CRI vrednost | Veće ili jednako 80 Ra |
| Dimabilnost | Ne |
| Dimenzije | (D) 200 x (V) 90 x (Š) 36 mm |
| IP zaštita | IP54 |
| Izvor svetlosti | LED |
| Jačina svetlosti | 120 lm |
| Materijal kućišta | Aluminijum / plastika |
| Montaža | Nazidna |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50-60 Hz |
| Potrošnja | 6 kWh / 1000 h |
| Radna temperatura | -20°C do +40°C |
| Radni vek | 25000 h |
| Snaga | 5.6 W |
| Temperatura svetlosti | 4000 K |
| Tip | LED lampa |
| Ugao osvetljenja | 120° |
| Vreme zagrevanja | <0.5 s |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zamlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |