Postavite pitanje o ovom proizvodu
Zidni TV nosač 13" do 43" E01-156
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
| Tehnički podaci | |
| Dimenzije | 280x265x222 mm |
| Nagib | +10° |
| Nosivost | 40 kg |
| Tip | Fiksni |
| Udaljenost od zida | 30 mm |
| Udaljenost rupa za montiranje | 50x50,75x75,100x100, 200x100, 200x200 |
| Za uređaje veličine | Od 13" do 43" |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zamlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |