Postavite pitanje o ovom proizvodu
Zidni TV nosač sa podesivim nagibom, 32" do 60"
1.015,00din.
- Zalihe: Na stanju
- Šifra: 002-LCDH644T
- EAN: 8606006532198
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
| Tehnički podaci | |
| Brend | PROSTO |
| Nagib | +8° |
| Nosivost | 35 kg |
| Ostale napomene | Montažni materijal u sklopu |
| Tip | Fiksni |
| Udaljenost od zida | 23 mm |
| Udaljenost rupa za montiranje | Maks. 400x400 mm |
| Za uređaje veličine | Od 32" do 60" |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zamlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |