Postavite pitanje o ovom proizvodu
- Zalihe: Na stanju
- Brend: Andi Metal
- Šifra: 002-LCDH-FC46
- EAN: 8605043314293
Zidni TV nosač, zglobni, od 40" do 80", 50kg LCDH-FC46
Uredniji prostor i bolji raspored opreme
Zidni TV nosač, zglobni, od 40" do 80", 50kg LCDH-FC46 pomaže da prostor izgleda urednije i funkcionalnije, uz sigurnije postavljanje opreme i bolju iskorišćenost zida, stola ili TV zone. Namenjen je za uređaje veličine od 40" do 80" i nosivosti do 50 kg, pa je pogodan za sigurno postavljanje kompatibilne opreme.
Lakše podešavanje ugla gledanja
Nagib +15°/-15° i ugao okretanja -60°/+60° omogućavaju da ekran lakše prilagodiš položaju sedenja i rasporedu u prostoriji. Rastojanje od zida 70-500 mm ostavlja više fleksibilnosti u radu i svakodnevnom korišćenju.
Stabilna montaža za svakodnevnu upotrebu
Maksimalni raspon otvora za montažu Maks. 400x600 mm olakšava proveru kompatibilnosti pre postavljanja. Ovakav tip nosača ili police pomaže da prostor izgleda urednije, a oprema bude preglednije i sigurnije raspoređena.
Zidni TV nosač, zglobni, od 40" do 80", 50kg LCDH-FC46 je dobar izbor kada želiš stabilnije postavljanje televizora i više slobode u organizaciji prostora.
| Tehnički podaci | |
| Nagib | +15°/-15° |
| Nosivost | 50 kg |
| Ostale napomene | Montažni materijal u sklopu |
| Tip | Zglobni |
| Udaljenost od zida | 70-500 mm |
| Udaljenost rupa za montiranje | Maks. 400x600 mm |
| Ugao okretanja | -60°/+60° |
| Za uređaje veličine | Od 40" do 80" |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |