Postavite pitanje o ovom proizvodu
Zvučne kutije Microlab 10W MICRO-M-105R
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Aktivni drveni zvučnici sa ugrađenim pojačalom i FM radiom
- Opremljeni sa subwooferom za moćan bass zvuk i kompaktnim satelitima za reprodukciju viših tonova
- Mogu se povezati sa većinom uređaja sa 3.5 mm interfejsom (DVD plejer, laptop ili desktop računar…)
- Omogućavaju i reprodukciju muzike sa prenosnih memorijskih uređaja (USB i SD kartice)
- Isporučuju se sa daljinskim upravljačem
| Tehnički podaci | |
| Bluetooth | Ne |
| Brend | Microlab |
| Daljinski upravljač | Da |
| Dimenzije | 135x215x165 (subwoofer), 70x85x145 mm (sateliti) |
| Frekventni opseg | 150-15000 Hz |
| Impedansa | 4 Ohm (visokotonac), 8 Ohm (niskotonac) |
| Napajanje | 230 V~ |
| Osetljivost | 70 dB |
| Priključci | 3.5 mm, USB, SD |
| Princip rada | Aktivni |
| Radio | Da |
| Snaga | 10 W (5 W, 2x2.5 W) |
| Zvučnik | Niskotonac 4"; visokotonac 2x2.5" |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zamlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |