Postavite pitanje o ovom proizvodu
Zvučne kutije Microlab 11W MICRO-U270
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- U270 je kompaktni 2.1-kanalni stereo zvučnik dizajniran za zabavu na radnoj površini
- Idealan za igranje, slušanje muzike ili gledanje filmova, pruža bogato audio iskustvo uz mogućnost podešavanja basa prema vašem ukusu
- Napaja se putem USB veze, što ga čini praktičnim za korišćenje bez potrebe za dodatnim adapterima
- Glavna kontrola jačine zvuka nalazi se na prednjoj strani za brz i lak pristup, dok 3,5 mm stereo priključak omogućava jednostavno povezivanje sa računarima, laptopovima i drugim kompatibilnim uređajima
- Dodatni vizuelni doživljaj donose elegantna LED svetla u sedam različitih boja
| Tehnički podaci | |
| Bluetooth | Ne |
| Brend | MICROLAB |
| Daljinski upravljač | Ne |
| Dimenzije | Woofer: 128x161x106 mm; sateliti: 82x97x61 mm |
| Frekventni opseg | 20-20000 Hz |
| Masa | 700 g |
| Napajanje | USB |
| Osetljivost | 85 dB |
| Priključci | 3.5 mm, USB |
| Princip rada | Aktivni |
| Radio | Ne |
| Snaga | 2x3 W + 5 W |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zamlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |