Postavite pitanje o ovom proizvodu
Zvučne kutije Microlab 38W MICRO-M-300BT
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- 2.1 sistem aktivni drveni zvučnici sa ugrađenim pojačalom, specijalno dizajnirani za bas
- Puštanje muzike sa pametnih telefona preko Blutetooth veze
- Reprodukcija muzike sa USB ili SD kartice
- Ugrađen FM tjuner donosi prijatno radio uživanje
- Dolazi sa 3.5 mm stereo konekcijom koja se povezuje na većinu medija plejera i računara
| Tehnički podaci | |
| Bluetooth | Da |
| Brend | Microlab |
| Daljinski upravljač | Ne |
| Dimenzije | 230x225x230 mm (subwoofer), 85x196x115 mm (sateliti) |
| Frekventni opseg | 40-20000 Hz |
| Impedansa | 4 Ohm |
| Napajanje | 230 V~ |
| Osetljivost | 80 dB |
| Prenosna izvedba | Ne |
| Priključci | 3.5 mm, 2xRCA, USB, SD |
| Princip rada | Aktivni |
| Radio | Da |
| Snaga | 38 W (14 W, 2x12 W) |
| Zvučnik | Niskotonac 5"; visokotonac 2x2.5" |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zamlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |