Postavite pitanje o ovom proizvodu
Štapni mikser sa dodacima HGBMS65
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Štapni mikser sa više dodataka za rad, namenjen za upotrebu u domaćinstvu
- Poseduje motornu jedinicu koja se koristi za pokretanje isporučenih nastavaka
- Štapni mikser je predviđen za pripremu soseva, krem supa, bebi hrane itd.
- Mikser je pogodan za mućenje kremova, šlagova itd.
- Seckalicom možete usitnjavati meso, jaja, variva, sireve itd.
- Svi nastavci se lako sklapaju, koriste i održavaju
- Noževi su napravljeni od nerđajućeg čelika, što osigurava dugotrajnu upotrebu
| Tehnički podaci | |
| Brend | Home |
| Dimenzije | 55x205 mm (motorna jedinica), 65x185 mm (štapni mikser), 50x215 mm (nastavak za penu), 120x165 mm (posuda za seckalicu) |
| Napajanje | 230 V~ / 50 Hz |
| Pribor | Mikser od nerđajućeg čelika, posuda za merenje, nastavak za penu, seckalica |
| Priključni kabel | 120 cm |
| Snaga | 1000 W |
| Tip | Štapni mikser sa dodacima |
| Zapremina | 500 ml (posuda seckalice), 650 ml (posuda za merenje) |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |