Postavite pitanje o ovom proizvodu
Dioda SMD 2V7 ZMM002,7
3,00din.
- Zalihe: Na stanju
- Brend: Schukat Electronic
- Šifra: 002-ZMM002,7
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
| Tehnički podaci | |
| Kućište | Minimelf |
| Napon | 2.7 V |
| Snaga | 0.5 W |
| Struja | 0.005 A |
| Tip | Zener |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zamlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |