Postavite pitanje o ovom proizvodu
GP visokonaponska alkalna baterija GP-23A
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
| Tehnički podaci | |
| Brend | GP |
| Dimenzije | 10x28 mm |
| Napon | 12 V |
| Ostale napomene | Prikazana cena je za jednu bateriju |
| Pakovanje | Blister 1 kom. |
| Serija | High voltage |
| Tip | 23A |
| Vrsta | Alkalne |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |