Postavite pitanje o ovom proizvodu
Rezervni ispravljač za LED panele 18W 280mA LNP-D18W/UL
S-Express
250,00din.
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
| Tehnički podaci | |
| Brend | Prosto |
| IP zaštita | IP20 |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Montaža | Ugradna |
| Napajanje | 85-265 V~ / 50-60 Hz |
| Prekidač | Ne |
| Radna temperatura | -20 do +40°C |
| Snaga | 13-18 W |
| Struja | 280 mA |
| Tip | Ispravljač |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |