Postavite pitanje o ovom proizvodu
Iskra el. pištolj za vreli vazduh 2000W HG2000
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Iskra električni pištolj za vreli vazduh, namenjen za hobi upotrebu
- Pogodan za oblikovanje i zavarivanje plastike, uklanjanje premaza boje, kao i za zagrevanje toplotno-skupljajućih cevi
- Takođe ga možete koristiti pri lemljenju, odvajanju zalepljenih spojeva i odmrzavanju vodovodnih cevi
- Isporučuje se u praktičnom koferu sa dodacima za rad
| Tehnički podaci | |
| Brend | Iskra |
| Masa | 1.5 kg |
| Napajanje | 230-240 V~ / 50 Hz |
| Pribor | Pločasta mlaznica, zaštitna mlaznica za staklo, mlaznica za uklanjanje boje, trouglasti strugač sa drvenom ručicom, reducirna mlaznica |
| Protok vazduha | 1.stepen: 300 l/min, 2.stepen: 500 l/min |
| Radna temperatura | 1.stepen: 350°C, 2.stepen: 550°C |
| Snaga | 1.stepen: 1000 W, 2.stepen: 2000 W |
| Tip | Pištolj za vreli vazduh |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |