Postavite pitanje o ovom proizvodu
Iskra Ero ugaona brusilica 2600W IE-AG2600
S-Express
13.505,00din.
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Ugaona brusilica iz Iskra Ero linije proizvoda, namenjena za poluprofesionalnu upotrebu
- Antivibracijska ručka obezbeđuje udobnije korištenje
- Ručka se može postaviti u tri pozicije i levo/desno 90°, time olakšavajući rad brusilicom
- Poseduje mekan start čija je funkcija da smanji efekat trzaja početnog obrtnog momenta
| Tehnički podaci | |
| Brend | Iskra |
| Dodatne funkcije | Sporiji start |
| Dužina kabela | 1.9 m |
| Masa | 4.85 kg |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50 Hz |
| Navoj | M14 |
| Obrtaji | 6.600 obr/min-1 (bez opterećenja) |
| Ostale napomene | Rezna ploča nije uključena |
| Prečnik diska | 230 mm |
| Ručka | Antivibracijska, tri položaja, podesiva levo/desno 90° |
| Snaga | 2600 W |
| Tip | Ugaona brusilica |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |