Postavite pitanje o ovom proizvodu
Iskra Ero vibraciona bušilica 710W IE-ED710
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
| Tehnički podaci | |
| Brend | Iskra |
| Dužina kabela | 2 m |
| Masa | 1.64 kg |
| Napajanje | 220-240 V~ / 50-60 Hz |
| Obrtaji | 0-2800 min-1 (bez opterećenja, obrtaji), 0-44.800 min-1 (bez opterećenja, udarci) |
| Pribor | Dodatna ručka, merač dubine bušenja |
| Snaga | 710 W |
| Stezna glava | 1.5-13 mm max. (prečnik) |
| Tip | Vibraciona bušilica |
| Uvoznik | Tačan podatak o uvozniku je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača |