Postavite pitanje o ovom proizvodu
UPS uređaj sa stabilizatorom 720W EG-UPS-033
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
- Neprekidno napajanje od 1200 VA za računare
- Automatska regulacija izlaznog napona (AVR)
- USB interfejs
- LCD indikator statusa, kao i zvučni i vizuelni alarmi za praćenje rada
- Poseduje više zaštita za bezbednije korištenje (zaštita od kratkog spoja, od prenapona, udara i groma)
- Takođe poseduje i zaštitu od preopterećenja i prekomernog pražnjenja
- Sa uređajem se dobija praktičan softver za upravljanje
- Softver je kompatibilan sa Windows Vista, Windows 7/8, Windows 2008 serverom
| Tehnički podaci | |
| Akumulator | 2 x 12 V / 7 Ah (olovni) |
| Dimenzije | 400x125x220 mm |
| Izlazni napon | 220 V~ (±10%), 50/60 Hz ±1% (220 V~ ±5 % u inverter modu) |
| Kompatibilnost | Kompatibilan sa Windows Vista, Windows 7/8, Windows 2008 server |
| Masa | 10.4 kg |
| Ostale napomene | Da bi radio ispravno, priključeno opterećenje mora biti najmanje 5% od maksimalnog kapaciteta UPS-a (za UPS od 700 W minimalno opterećenje bi trebalo biti 35 W) |
| Priključci | 3 x C13, 2 x Schuko CEE7/4, USB BF |
| Radna temperatura | 0°C do 40°C / 20% do 90% vlažnosti vazduha |
| Snaga | 720 W (1200 VA) |
| Ulazni napon | 220 V~ (±25%), 50/60 Hz (±10%) |
| Vreme backup režima | 8-20 min (u zavisnosti od opterećenja) |
| Vreme punjenja | ~12 h |