Postavite pitanje o ovom proizvodu
Zidna LED lampa 9W JM-049
2.574,00din.
- Zalihe: Na stanju
- Šifra: 002-JM-049
- EAN: 8605043215248
Dostava se vrši kurirskim službama Bex, DExpress, Post Express i City Express u zavisnosti od tipa i lokacije artikla. Dostava se naplaćuje pored iznosa poručenih artikala po cenovniku kurirske službe. Vreme preuzimanja i dostave nije garantovano i zavisi od kurirske služb, obično je 2-7 radnih dana ili više u slučaju konsolidovanih pošiljki. Više o dostavi možete pročitati ovde
| Tehnički podaci | |
| Boja kućišta | Siva |
| Boja svetlosti | Hladno bela |
| Dimabilnost | Ne |
| Dimenzije | (D) 210 x (V) 63 x (Š) 80 mm |
| IP zaštita | IP54 |
| Jačina svetlosti | 580 lm |
| Materijal kućišta | Aluminijum / plastika |
| Montaža | Nazidna |
| Napajanje | 220-240 V~ |
| Snaga | 9 W |
| Temperatura svetlosti | 4000 K |
| Tip | LED lampa |